.

Божиќ Подарок за Ќерка Спа Подарок Кутија - Spa, Божиќ Подароци, Одмор Подарок, Подарок Идеја, Ќерка на Подарок, од Татко, Мајка на Ќерка, Искрена Картичка & Spa Подарок С?

Божиќ Подарок за Ќерка Спа Подарок Кутија - Spa, Божиќ Подароци, Одмор Подарок, Подарок Идеја, Ќерка на Подарок, од Татко,

DEN 959.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЛАВАНДА РАКА дека мајката и ќерката бонд никогаш нема да престане да расте.Меѓу снегулки и чорапи оваа Christmastime имам чувство на безгранична љубов за оваа ќерка на рудникот.Понекогаш тоа е тешко да се изрази благодарност до оние што се благодарни за се, но дури и мали гестови на дарежливост, може да се продлабочи обврзници.Оваа сезона, ја покаже својата благодарност за вашата ќерка.Пакетот вклучува : 1 Тивка Лаванда Соја Восок од Свеќа 1 Пеперминт-Рата Lip Balm 1 Лаванда Природни Кастилја Сапун 1 Релаксирачка се Зголеми Petal Бања Бомба 1 Uplifting Портокал Бања Бомба 1 Срдечен Поздрав Картичка (како што е прикажано на слика 1) Содржината спакувани во внатрешноста 5x5x2" Подарок кутија со декоративни лак (почитуваат кутија со еластична рака) КАКО ШТО Е НАПРАВЕН Ние занаетчиски нашата бања производи со љубов во САД.Изработени со највисок квалитет на природни состојки што можат да код, нашите производи мирис и се чувствувате подобро од повеќето што ќе се најде во продавниците.Лаванда Природни Кастилја Сапун Оваа претрупан бар на кастилја лаванда сапун е рачно изработени од навлажнувачки комбинација од маслиново масло, кокосово масло, и лаванда етерични масла.Пеперминт-Рата Lip Balm Оваа lip balm користи природни состојки за врховниот влага и заштита на вашите усни.Шеј путер, какао путер, алое вера, и peppermint етерични масла се вклопуваат заедно за суптилно сладок мирис и да работат заедно за да ги смири вашите усни од пукнатини и сувост.Тивка Лаванда Соја Восок од Свеќа Ние ги користиме 100% високо-одделение соја восок за да ја креирате оваа страна-истури свеќа во 4oz чинија со windowed јасно врвот (за да се покријат свеќа додека не е во употреба).Свеќа е оценет на дарежлива 20-час горат време.Тоа ќе го пополни собата со релаксирачка аура, совршен систем со топла бања.Релаксирачки се Зголеми Petal Бања Бомба Овој смирувачки бања бомба направени со epsom сол ќе се релаксираат дури и најпознатите напнати мускули, по долго ден.Направена со вистински ливчиња од роза, ова lusciously-миризлива бања fizzer ќе се трансформира во вашиот дом бања во вистински спа искуство.Uplifting Портокал Бања Бомба Разбуди смисла со овој invigorating цитрус-миризлива бања бомба.Земете длабок здив како бања бомба fizzes далеку во вашата када и олеснува далеку стрес и психички замор.

Особините