.

MRMN-400-M ОДДЕЛЕНИЕ BPS253-CVD GROOVING INSERT (6024-3033)

MRMN-400-M ОДДЕЛЕНИЕ BPS253-CVD GROOVING INSERT (6024-3033)

DEN 1927.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

MRMN-400-M Одделение BPS253-CVD Grooving Вметнете Целосна радиус геометрија за апликации кои бараат профил.Може да се користи за олеснување обработка.CVD обложени одделение е погодна за челик и леано челик постојано сечење и го прекина сечење завршувањето на roughing.Нуди широк спектар на апликации, вклучувајќи ги и челик постојано сечење и го прекина сечење.Сечење ширина е .157.Вкупната должина е .827. d е .130. Сечење на работ висина .157. р е 5/64.

Особините