.

Rmage Myouzhen-Силиконски Црева Храна Одделение Силиконски Цевка Повеќе Боја со Висока и Ниска Температура Отпор Транспарентен Цевка Цевка Невкусна Не-Токсични, Одлична

Rmage Myouzhen-Силиконски Црева Храна Одделение Силиконски Цевка Повеќе Боја со Висока и Ниска Температура Отпор Транспарентен

DEN 2320.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направени од високо-квалитет на природен латекс материјал, здрава и еколошки, добра еластичност, храна-одделение не-токсични и невкусна, долгорочна употреба, ќе не зацврстуваат или да ја промените бојата на кожата, мазна напнатост, стабилна еластичност.Примена : Широко се користат во производство на електрична аквариуми, воздушни пумпи, бари и градини, филтри, цевки, наводнување капка по капка и исто така погоден за поврзување на пумпи и мозоци вентили.Материјал : Храна Одделение Силиконски.Температурата Опсег : -60℃ ~ +180℃.Модел : Силикони Цевка.Храна Одделение Силиконски Цевка Повеќе Боја со Висока И Ниска Температура Отпор Транспарентен Цевка Цевка Невкусна Не-toxic Model : Силикони Tube Material : Храна Одделение Silicone Temperature Опсег : -60℃ ~ +180℃e.g : 2x4mm,значи внатрешен дијаметар=2mm,надворешниот дијаметар=4mm Wall дебелина=(Надворешниот Кол-Внатрешен Кол)/2.

Особините