.

XCTLZG Женски Манекен Фустан Форма на Торзото Тело со Чевли и Панталони Рек Дрвени Оружје за Облека, Костуми Фустан Накит Екранот (Боја : Б, Големина : S) (Мала)

XCTLZG Женски Манекен Фустан Форма на Торзото Тело со Чевли и Панталони Рек Дрвени Оружје за Облека, Костуми Фустан Накит

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Цврсти манекен телото, квалитет тестирани дрво стои, со што манекен форма на постојан и траен доволно за поддршка на тешки тежина облека, облека, свадба gown, мебел и декоративни материјали.Совршен Женски Манекен Тело Форма : големината на манекен е стандард, Рамената : 36cm /38cm, Биста : 84cm/86cm, Половината : 60cm/63cm, Хип : 78cm/85cm, Висина : 70cm/72cm, се облекуваат форма е одлична за windowshop прикажува, фотографија и дома декор.Одлично за Прикажување : Убава прилагодливи фустан форма е совршен за прикажување на фустани, костуми, и доста сета облека.Можете да ја користите за да ги прикажете вашите производи во прозорец, на шалтер, на нивоа екранот полица, или на подот.Лесно да се Соберат M : Рамо : 38cm, Градите : 86cm, Половината : 63cm, Хип : 85cm, Висина : 72cm.Напомена : 1.Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате. 2.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.Без разлика што сакате да се реши производ прашања или вие само треба некои мисли за нашиот производ или услуга, ние топло ви посакам добредојде на вашиот E-mail, ние ќе ги вашите љубезно мислење во предвид да се направи подобро во иднина.

Особините

Material:
linen fabric, wooden stand
Color:
dark gray
Product Dimensions:
S:
Shoulder
M:
Shoulder
Notice:
1.Please allow 1-2cm error due to manual measurement and make sure you do not mind before ordering. :
2.Please understand that colors may exist chromatic aberration as the different placement of pictures. :
No matter you want to solve the product issues or you just have some thought about our product or service, we warmly welcome your E-mail, we will take your kindly opinion into consideration to do better in the future. :