.

Пластични Екстра Широк Одговараат на Закачалки, Пакување од 20, Ширина: 17.7,Notched Рамената & Вртливата Куки, Браун

Пластични Екстра Широк Одговараат на Закачалки, Пакување од 20, Ширина: 17.7,Notched Рамената & Вртливата Куки, Браун

DEN 983.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пластични Екстра Широк Одговараат на Закачалки, Пакување од 20, Ширина : 17.7" , максимална : 10.2".Пластични Екстра Широк Одговараат на Закачалки Notched екстра широк рамената се спречи облека од лизгање.Одговараат на Закачалки 360 степени Вртливата куки лесен за употреба и може да се поддржуваат повеќето облека.Погоден за сите видови на тешки палта, кошули и така натаму.Ширина : 17.7" , максимална : 10.2" Погоден за сите видови на палта, кошули и така натаму.Пакет : Одговара на Закачалки - Пакет на 20 Size : Закачалки Ширина : 17.7" , максимална : 10.2"Материјал:PP Plastic Plastic Екстра Широк Одговараат на Закачалки со Notched Рамената & Вртливата Куки, Кафеава,На notched екстра широк рамената се спречи облека од лизгање.360 степени Вртливата куки лесен за употреба и може да се поддржуваат повеќето костуми, кошули, фустани и така натаму.Погоден за сите видови на тешки палта, кошули и така натаму.Уживајте Чистење,DEDU обезбедување на високо квалитетни производи за чистење за сите, да се направи чистење станува напор и повеќе удобно, нашата Мисија е да "Нека Работа полесно, да го Направи Светот Почиста".

Особините