.

Лизгачки Вратата Хардвер Магнетна Врата Затка Не-Удар Шест Бои На Располагање Врата Носителот Скриени Doorstop Мебел Врата Хардвер Кабинет Плакарот Kit (Боја : Црвена)

Лизгачки Вратата Хардвер Магнетна Врата Затка Не-Удар Шест Бои На Располагање Врата Носителот Скриени Doorstop Мебел Врата

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Магнетна Врата Носителот се состои од два дела : на подот фитинг и вратата монтирање.Магнетна Врата Фати има магнет што ги држи отворена вратата кога сакате.Ова е Магнетни Вратата Стоп.Може да се инсталира со нокти или Ноктите за слободни налепници.Погоден за вашата гардероба, bookcase, стакло кабинет и други канцелариски мебел.Може да го разубават вашиот фиока, кабинет, врата и други парчиња на мебел.Здраво драги customer We цврсто верувам дека само клиентите се satisfied We може да се развие за долго time Sincere услуга, углед first If треба друга помош или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 hours The Магнетна Врата Носителот се состои од два дела : на подот фитинг и вратата монтирање.Магнетна Врата Фати има магнет што ги држи отворена вратата кога сакате.Ова е Магнетни Вратата Стоп.Може да се инсталира со нокти или Ноктите за слободни налепници.Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Steel Base Дијаметар : 58mm The растојанието помеѓу вратата и подот треба да биде во рамките на 5-15mm Package Вклучува : 1 x вратата стоп и accessories Notes : 1. Вистински производ во боја може да отстапува од фото поради светлина.2. Можеби постои мало отстапување во мерењето на производот.

Особините