.

LJJSMG 1-Преграда 304 од не ' Рѓосувачки Челик Комунални Потоне Комерцијални Одделение Перење Када Кулинарски Потоне за Отворен, Затворен, Гаража, Кујна, Перална/Комунал

LJJSMG 1-Преграда 304 од не ' Рѓосувачки Челик Комунални Потоне Комерцијални Одделение Перење Када Кулинарски Потоне за

DEN 13061.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ви благодариме за посетата на "LJJ" продавница, ве молиме да бидат сигурни да се купи, под нормални логистика услови, можете да ја примите вашата купени стоки во рамките 18-25 дена.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : На потоне сам по себе е многу добар квалитет, трајни, многу е густо и прилично здрав, супер лесно да се чисти и да ја одржувате хигиената.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Брзо собранието во 10 секунди.Мијалникот може да се користи директно во кафезот, многу удобно и брзо,мазни рабови и агли, без повреда на рацете.ЗАЈАКНУВАЊЕ на ЗАГРАДАТА : Која е задебелена и зајакнат.Мијалникот заградата е цврсти и издржливи и не се деформира.Нозете на мијалникот заграда може да се прилагоди по волја да се задржи на целокупната рамнотежа и стабилност на мијалникот.ПРЕЦИЗНОСТ ЖИЦА ЦРТАЊЕ ТЕХНОЛОГИЈА : Користење пробив масло-доказ технологија, дамки од масло не се оставени, дамките се лесно да се отстрани, елегантен изглед, металните текстура, високо-квалитетна мека парична казна жица цртање и други површински третмани.Производ вовед : мијалник е направен од дебела од не 'рѓосувачки челик, со висок квалитет, тивок третман, трајни, висок сјај, рѓа-доказ, корозија-отпорни, мазни површината за цртање, не е лесно да' рѓа на отворено, силна и durable PERFECT се МИЈАТ И ПРВИЧНО ПОТОНЕ : за употреба во кој било кујна, бар, ресторан, перење, janitorial соба, кафетерија, гаража, или не други комерцијални setting Product информации : Потоне материјал : 304 од не ' рѓосувачки steel Weight : 5kg Package содржина : Потоне*1, заградата*1, една ладна тапа*1, потрошувачка цевка*1, дебели потрошувачка*1, телескопски кошница*1, горниот дел од водовод*1, од не ' рѓосувачки челик агол вентил*1, ѓубре кошница*1, инсталација ракавици* 2, Суровини појас*1 Thank вас за вашата поддршка за нашата продавница, ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас во времето, ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа.

Особините