.

Facibom Pleated Табела Здолниште DIY Tablecloth Предиво Tulle Табела Здолниште Свадба Партија за Свадба Декорација Бебе Туш Услуги Партија Дома Текстил Нови(Боја:F)

Facibom Pleated Табела Здолниште DIY Tablecloth Предиво Tulle Табела Здолниште Свадба Партија за Свадба Декорација Бебе

DEN 1965.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оваа табела здолниште ќе создава мека и луксузни атмосфера во вашата партија и ќе додадете романса на вашиот специјален настан.Со користење на 100% високо квалитетен материјал, безопасни и безбедно.висок крајот анти-навремено висока смета најлон ги прави да се чувствуваат повеќе меки, лесни да се справи, доаѓа со анти-навремено надеж, одлично изгледа.Оваа табела здолниште ќе создава мека и луксузни атмосфера во вашата партија и ќе додадете романса на вашиот специјален настан.Романтични & фантастичен.Ние ќе гарантира 100% задоволство, за да се задоволат потребите на нашите клиенти е наша најголема извршување.злато гребенот табела здолниште ,Висок крајот, Кука на табелата здолниште, лесно се инсталира, висок квалитет на мрежа.Спакуван Листата : 1pcs Tulle Табела Skirt Product Големина : 100cm*80cm Material : 100% Полиестер.

Особините