.

Магијата Милениче Портата, Мрежа Куче Портата, Мрежа Портата Дизајн Екстра Широк Преносни Прилагодливи Виткање Мрежа Куче Портата на Куќата Обезбедување на сигур?

Магијата Милениче Портата, Мрежа Куче Портата, Мрежа Портата Дизајн Екстра Широк Преносни Прилагодливи Виткање Мрежа Куче

DEN 307.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Производ должина е 43.Се откажам ткаенина ткаени од четири куки .Уникатен ткаени бариера дека магијата портата преносни виткање мрежа портата лесно retracts за да целосно или делумно да брзо помине преку.3" Оваа магија портата за кучиња е Width43. 【Лесно да се Инсталира】 : Не се потребни алатки.Одговара на Просторот Помеѓу 37 IN да 43.Поправи леплива куки, каде што ќе се инсталира овој магија портата .само да се држи куките на двете страни на вратата (Секоја куки мора да се соочува 45°за да се стегне мрежа куче портата).Боја : Црна Димензии : 43. 【Задебелена Милениче Магија Безбедност Портата】 : миленичиња гејтс за кучиња е направен од надгради тешки ткаени mesh ткаенини со силна абење отпор, кои можат да го издржат опасни надворешни услови и домашно милениче канџи.Стигнале екран куче портата за скалите може да го инсталирате помеѓу соби,вратите, stairwells, во затворени простории или на отворено.【Производ Вклучуваат】 : 1* магија пет порти,2*телескопски стап, 4*бела силно лепливи куки,со силна лепливоста магично куки широко се користи на различни површини, како Дрво, Плочки, Керамички ,Метал, Пластика.Се грижите повеќе за нивната безбедност и сигурност, сега можете да се чува од се случува надвор од куќата.Како да се Користи 1.Тоа е погодно да се создаде приватен простор за вас или вашите миленици.3 ВО Широк.Стави овие две столбови во тунелите на двете страни.Можете исто така да креирате приватен простор за нив кога ќе имаат посетителите наоколу.Идеален за местото : вратите, меѓу ѕидови, скали, спална соба, кујна, трпезариска или дури и начин надвор (погодна позиција).3 инчи (110cm * 72cm), не стигнале.3 инчи * висина 28. (Забелешка : ве молиме да се измери големината на вашата врата пред купување).3 висина инчи, магијата портата за кучиња е лесен во тежина, така што преносливост е гарантирана.Забелешка : ве Молиме всушност мерка вашата врата пред цел. 【Лесни & Преносни】 : Проширување до 43.3 инчи ширина и 28.Се одвиваат на ткаенина ткаени со две метални столбови за да max должина.Различни табли ќе влијае на stickiness на кука, по можност се држи на сува, чиста , мазна табла.Може да се крена лесно се додека не се чувствува многу тежина секогаш кога сакате да ја преместите на друго место.

Особините