.

Номад Мажите Durawool Боксер Краток База Слој Компресија Краток

Номад Мажите Durawool Боксер Краток База Слој Компресија Краток

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

60% Merino Волна, 36% Најлон, 4% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.НОМАД : Градење на иновативни, автентични лов облека за да ги инспирира заедница да искуство и заштита на традиции на лов и да ги поттикне сите на нивната следна дестинација.Durawool Боксер База Слој Компресија Кратко.СУПЕРИОРЕН ЗДИВ-СПОСОБНОСТ : 4-начин се водат merino волна се овозможува на воздухот да помине преку за да се задржи вашата кожа сува и удобно, а ќе ловат.УДОБНО : Удобно се вклопуваат и движење со еластична корселе и.ВЛАГА ТРАНСПОРТ : Чување на суви е критична да остане удобно - на боксер краток материјал има hydrophobic квалитети за транспорт на вода & пот далеку од кожата.НОМАД : Градење на иновативни, автентични лов облека за да ги инспирира заедница да искуство и заштита на традиции на лов и да ги поттикне сите на нивната следна дестинација.

Особините