.

Fansipro Прилично Издржливи Дома Батерија Полнач, Додаток Колекции На Салон; Бизнис Патување; Компанија; Хотел; Студија; Сместување, 52x22x80(MM), Бела, 2 Парчиња Домаќинство ?

Fansipro Прилично Издржливи Дома Батерија Полнач, Додаток Колекции На Салон; Бизнис Патување; Компанија; Хотел; Студија;

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Слот негативни electrode е дизајниран со телескопски пролет, која е погодна за многу видови на батерии.Погодна за разни видови на играчка опрема.Направени од високо квалитетни материјали.Содржаен дизајн, исклучителна појава.Производот е обвинет за мали тековната со полнење сатурација постигнување 99%, продолжување на животот на батеријата.Одговара за овие прилики : Салон; Бизнис Патување; Компанија; Хотел; Студија; Сместување; Ресторан; Изнајмување на Куќа; Канцеларија Соба, Куќи Бои : Бела Материјали : Тешко Пластични Производ Облик : Неправилен Облик Целосно Нето Тежина : 200(G) Производ Должина : 52(MM) Производ Ширина : 22(MM) Производ Висина/Дебелина : 80(MM) Достапни батерија тип : 5号电池 Дали ви треба кабел за податоци за : Да Пакет Листата : 2 парчиња Домаќинство Полначи информации за Батеријата Описи : Слот негативни electrode е дизајниран со телескопски пролет, која е погодна за многу видови на батерии.Погодна за разни видови на играчка опрема.Направени од високо квалитетни материјали.Содржаен дизајн, исклучителна појава.Производот е обвинет за мали тековната со полнење сатурација постигнување 99%, продолжување на животот на батеријата.Целиот полнење процес е заштитена од ниска температура, и на производот батеријата нема да биде премногу жешка мала температура.Избраните материјали отпорни на притисок и да падне за својата добра отпорност на топлина.Анти-фрактура дизајн на жица конекција за да се продолжи работниот век на полначот.Секој слот има независна индикатор светилка, и дека светилка е извлечена наместо на полнење на заситени светилка.Полнење преку USB кабел штекерот е погоден за голем број на полнење напојување.

Особините