.

Тешко Електронски Организаторот на Патувањето Случај Електроника Додатоци Кабел Gadget Жица Складирање Торба Двоен Слој Shockproof Кутија за Полначот, Мозок, Flash Drive, Apple М?

Тешко Електронски Организаторот на Патувањето Случај Електроника Додатоци Кабел Gadget Жица Складирање Торба Двоен Слој

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ДВОЈНО СЛОЕВИ ќе најдете дека вашите искуства од патувања ќе биде дека многу посмирен и поефикасно!.Како подарок.Совршен за премиер ден, црн петок, сајбер понеделник, божиќ, денот на благодарноста, ден на сеќавањето, роденден, матура партија, денот на вљубените.Тоа е погоден како подарок за средно училиште студент, средно училиште, колеџ студентите, наставниците, канцелариски работник и патник.Се применува дома, училиште, канцеларија, семејство, патувања, патот патувања.

Особините