.

Бубачки Црвена Бела и Сина Гел лак Сет со 10Pcs 100 180 Ронки Нокти Датотеки

Бубачки Црвена Бела и Сина Гел лак Сет со 10Pcs 100 180 Ронки Нокти Датотеки

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Личниот Стил : Се празнична нокти, и да го прослават 4ти јули во стил со нашата Црвена, Бела и Сина поставите како ameiran знаме!Овој сет е совршена комбинација од црвена, белци и блуз да се претвори во националните бои во совршен САД нокти!.Здраво : 9 Toxin Слободни Состојка ја прави безбедно и има низок мирис.Не штети на ноктите и кожата.ДВОЈНО ДВОСТРАНО : 100/180 ронки, груб датотека во 100 ронки е најдобро за обликување на доградба на акрилни нокти, натопи во прав помине и преземање на должината или површина надолу брзо. 180 ронки е добро за мазнење на ноктите и обликувањето на вештачки и природни нокти.Лесна Апликација и Добра Истрајност : Со соодветна пријава, овие 6 компјутери бои гел лак во собата може да трае најмалку 3 недели.Потсетување : Лек под Ноктите Светилка за 90-120 секунди.Основата и Врвот грб е потребно.Ако гел се чувствува дебели или вулгарен, ставете го во топла вода за 1-2 минути, отстранете ги од водата и се тресат добро.

Особините