.

GIFED Женска Класичен Рецка Lapel Памук Мешавина Грашок Грб Зима Еден Гради Копчето Фронт со Појас Средината Долго Ровот Overcoat

GIFED Женска Класичен Рецка Lapel Памук Мешавина Грашок Грб Зима Еден Гради Копчето Фронт со Појас Средината Долго Ровот

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Памук, полиестер.Оваа Блузи комбинира удобно ткаенини и стилски дизајн секојдневен лабава одговара.35" Ракав : 62cm/24.Купи за себе или за подарок за мајка, ќерка, сопруга, тетка, другарка, девојка, сестра ми да ја покаже својата длабока љубов за неа.73" Рамо : 41cm/16.【✔】Најдобри Услуги на Клиентите : Ако имате било какви сомнежи, ве молиме да контактирате со услуга за предлози, Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.31" Рамо : 42cm/16.Мода, Секојдневен, елегантен, единствена, дама стил, го прави да се Топли, убави и модерни во текот на целиот ден!Можете да одговара на облека што го сакате!.Ако не сте задоволни со предмети, може да побарате за некоја замена или рефундирање во рок од 30 дена од денот на приемот.54" Ракав : 65cm/25.Големина : S НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Биста : 90cm/35. ✿✿【Најдобри Услуги на Клиентите】Било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние и ветуваме на што ќе се обидуваме се потрудиме да ви послужи.83" Големина : M НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 94cm/37. ❤【Тренд божиќ Облека】 : Божиќ Жените повик за есен и зима Блузи, нуди уникатен стил и sopistication дизајн за вистински луксузен изглед во оваа празнична сезона.Тоа е најголем тренд во празник облека, Уникатен и деликатна, Празнична облека подобрување на силна празник атмосфера за Божиќ, и тоа е совршен избор за Божиќ. ❤【ПРЕМИУМ Материјалот】 : Направен од супер мек брзо сушење висок квалитет на ткаенина, добра еластичноста и пермеабилноста, комфорни и издржливи за долго време се користи.80" Должина : 94cm/37.14 и делови" Ракав : 64cm/25.Тоа беше убав подарок за сите, пар со фармерки или блузи одлична за Божиќ носат во улица, на работа, на одмор или патување и сл.61" Големина : XL НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 102cm/40.Можете да натпревар ќе го она што го сакате!. ❤【Уникатен дизајн】 : Повик за Грб, лабава одговара преголеми стил со едноставни солидна боја , долги ракави и меки руно на платно е совршен за да се задржи топло и мода во зиморничав ден.затворање.40" Големина : XXXL НАС : 16 велика БРИТАНИЈА : 20 на ЕУ : 46 Биста : 110cm/43.Но, ние ќе ви помогнеме да ги решите. ★★★Нормално време на испорака : 7-15 Дена ????????Забрза Товарни : 3-5 Дена.02" Должина : 92cm/36.75" Ракав : 63cm/24.Можете да ја видите големината детали на сликата за споредба, пред да ги купите. ❤【Дизајн】 : Божиќ elk, дрво, снегулка, Дедо Мраз печати, Crewneck дизајн, средна должина полите.62" Должина : 91cm/35. ✿✿【Носат натпревар】Тоа е многу погоден за појавување на leggings, фармерки, и дебели блузи, високи потпетици, чизми, спортски чевли.01" Големина : XXL НАС : 14 велика БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 106cm/41.Жените секојдневен Есенска и Зимска облека, покажува повик спортски стил, ние треба со долги ракави блузи, кошула, качулка, pullover, џемпери, sweatshirt, палто, јакна, панталони, и др.

Особините