.

Висина-Прилагодлив Столче 360° Ротирачки Работа Столче со casters, Прилагодлив Хидраулични седиште, Возен спа Салон, Масажа и Медицински Канцеларија Стол со Ротирачки ?

Висина-Прилагодлив Столче 360° Ротирачки Работа Столче со casters, Прилагодлив Хидраулични седиште, Возен спа Салон, Масажа

DEN 1728.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Изметот е лесно да се соберат, висината на столицата е прилагодлив, удобно, а во столицата е погодна за : office, спална соба, кујна, снимање, патување назад box, итн.Без мирис, без досадни потпевнувам или аналогни, воланот, 360 степен ротација, висина прилагодливи 48 55 cm, седиште перница дијаметар : 33 cm.Изметот беше многу удобно да седат, и немаше болка во грбот по неколку часа.Нема рамо/вратот болка по неколку часа.Стол потребите на еден мал простор, на база се направени од полиран алуминиум, високо-одделение сунѓерот додатен, СТП површината, лесно да се чисти, различни бои, оставајќи скапоцени впечаток.Прилагодување механизам е ракува со користење на копчето подолу и тркала се чувствуваат многу силна.Материјал кој се користи за седиште се чувствува доволно добро за максимална флексибилност и удобно седење.Во модерен дизајн, ротирачки столици се насекаде и може да се види насекаде.Тие се совршени за возрасни и деца.Тие може да се зголеми на фер ниско ниво, што значи дека тие се совршени за деца со користење на компјутер биро или деца биро.Се изгради квалитетот е добро, сè е убаво споено заедно, без расположението или нешто Слично.Благодарение на casters, тоа ви дава лесен пристап до (речиси) секое место.Оваа работа клупата е солиден мулти-функција кружни машина со максимално оптоварување на 300kg благодарение на пет-ѕвезда база.Технички Детали : 360 степени rotation Height прилагодливи од 48 55 cm Seat перница дијаметар : 33 cm5 безбедност casters Cover материјал : PUFrame материјал : Алуминиум aluminum Suitable за : office, појадок бар , благајната, спална соба, кујна, снимање, салон за убавина, лабораторија, итн.

Особините