.

Цилиндар Магнети Круг Фрижидер Магнети за Уметност Хоби и Занаети Канцеларија Организација 8ММ х 3ММ,Поставен на 30

Цилиндар Магнети Круг Фрижидер Магнети за Уметност Хоби и Занаети Канцеларија Организација 8ММ х 3ММ,Поставен на 30

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ГУШЕЊЕ ОПАСНОСТ ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ДА СЕ ЧУВА ДАЛЕКУ ОД СИТЕ ДЕЦА.Не се стави во уста или нос.Овој производ содржи мали магнети.Голта магнети може да се држи заедно низ цревата предизвикува сериозни инфекции и смрт.Побарајте итна медицинска помош ако магнети се проголта или вдишување.

Особините