.

Samply Топла Вода во Шише - 2 Литар Вода Торба со Плетени Маска,Транспарентен Пурпурна

Samply Топла Вода во Шише - 2 Литар Вода Торба со Плетени Маска,Транспарентен Пурпурна

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Широк устата дизајн, пополнете шише за вода повеќе лесно.Проѕирно шише точно знам колку вода е внатре.Не е погоден за Микробранови печка за греење и да се пополни само на две-третини капацитет максимум.Она што ќе добиете за : 1* топла вода во шише, 1* плетени капак. 9 бои : сина, морнарица, розова, црвена, каки,црна,sapphire bluepurple и зелена, повеќе на патот.Широк устата дизајн, пополнете шише за вода повеќе лесно.Проѕирно шише точно знам колку вода е внатре.Не е погоден за Микробранови печка за греење и да се пополни само на две-третини капацитет максимум.Она што ќе добиете за : 1* топла вода во шише, 1* плетени капак. 9 бои : сина, морнарица, розова, црвена, виолетова и зелена, повеќе на патот.Широк устата дизајн, пополнете шише за вода повеќе easily Transparent шише точно знам колку вода е inside Not погоден за Микробранови печка за греење и да се пополни само на две-третини капацитет maximum What ќе добие : 1* топла вода во шише, 1* плетени cover9 бои : сина, морнарица, розова, црвена, виолетова и зелена, повеќе на патот.

Особините