.

ENERPAC Шише Џек,2 тони Кревање Капацитет

ENERPAC Шише Џек,2 тони Кревање Капацитет

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакет Димензии : 9.4 H x 6.2 L x 4.3 W (инчи).Пакет Тежина : 10.6 фунти.Земја на Потекло : сад.Дел Број : GBJ002 A.Шише Џек, Хидраулични, Челичната Конструкција, Подигање на Капацитетот 2 тони, Укинување на Висина Min. 6-5/8 Во., Кревање Висина Max. 13-5/16 Во., Хидрауличен Удар 4-1/8 Во., Продолжување Завртка 2-9/16 Во., Да Седло, Основната Големина 4-9/16 Во.x 3 Во., ANSI-PALD, CE Стандарди.

Особините