.

BlueFinger позадинско осветлување Игри Тастатура и Глушец и LED Слушалки Комбо,USB Кабелска 3 Боја Попуштат позадинско осветлување Тастатура,Сина LED Светло Гејмерски Слуш?

BlueFinger позадинско осветлување Игри Тастатура и Глушец и LED Слушалки Комбо,USB Кабелска 3 Боја Попуштат позадинско

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Игри Тастатура】 FN+SL : Префрлете се во режимот боја; Fn+PS : 3 боја авто-дишење на владата; Fn+PB : Солидна боја авто-дишење на владата.Попуштат позадинско осветлување ефект дава уникатно визуелно доживување и кул играта атмосфера.Ергономски дизајниран тастатура овозможува удобно внесување искуство. 114 Keycap сјај и ласерски врежани букви никогаш нема да згаснат.10 Мултимедијални копчиња направи тоа брзо да пристапите до јачината на звукот калкулатор сл.Тастатурата работа со Лаптоп,PC Компјутер, Xbox Еден, PS4. 【Професионални Гејмерски Слушалки】 Сина LED светло,мека дише earmuffs,сараунд бас,прилагодлив со висока дефиниција микрофон, ќе ви даде најдобар квалитет на звукот и ефективна комуникација во сите игри акции.Работа со Лаптоп,PC Компјутер, Xbox Еден, PS4,Таблети и Мобилни телефони. 【Игри Глувчето】 Ергономски дизајниран за изградба,6 Копчиња, Направени на квалитетна ABS пластика, Комфорни и издржливи ; 4 Различни LED светлото за дишење се промени автоматски; 4 Нивоа DPI Прилагодливи : 800/1200/1600/2000; Напред копчето + DPI копче може да се претвори за вклучување/исклучување на глувчето осветлување. 【Исклучителна Mouse Pad】 На mouse pad големина : 11.8 x 9.8 инчен, обезбеди голем простор за глувчето се движи, направени со супериорен материјал, мазна исклучителна крпа на површината обезбеди удобен лента за околу остатокот поддршка, гума на дното обезбедува mouse pad не се лизга. 【Игри Тастатура Глувчето Слушалки Комбо】 Пакетот вклучува Игри Тастатура, Гејмерски Глушец, Гејмерски Слушалки, Mouse Pad; Совршен за Игра и Работа.USB Поврзување, Plug & Play, Без возачот треба.Компатибилен со Windows 2000 / 2003 / XP / Vista / Win7 / Win8 /Win10/Mac OS/Linux.

Особините