.

ValuDiamond V-863/012C Економската Линија на Дијамант Burs, за еднократна Употреба/Мулти-Употреба, Пламен (889/009, 862/010, S862/012, 861/012, 862/012, 863/012, 861/014, 862/014, 862/016, 862L/018), Цврста (Пакување о?

ValuDiamond V-863/012C Економската Линија на Дијамант Burs, за еднократна Употреба/Мулти-Употреба, Пламен (889/009, 862/010,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Највисок квалитет.Наменета за двете еден и повеќекратна употреба.Облик : Пламен.Пакет Димензии : 1.75" L x 1.25" W x 0.3" H. Опис на Производот Valu Diamond - Ова економската линија на дијамант burs се многу висок квалитет и доаѓаат во пакет од 10 burs.Valu Diamond burs се дизајнирани за сингл и повеќекратна употреба; нивните едно парче од не ' рѓосувачки челик shanks подлежат на посебен термички третман за да се обезбеди цврстина, сила и прецизност.Постојат повеќе од 200 форми и жито се достапни, кои сите се продава за истиот ниска цена.Контакт Информации За Производителот 800-996-0686.

Особините