.

Fansipro Анти-Притаен Дома Батерија Полнач, Додаток Колекции На Салон; Бизнис Патување; Компанија; Хотел; Канцеларија Соба, Ресторан, 108x39x30(MM), Црна, 10 Парчиња Домаќинств?

Fansipro Анти-Притаен Дома Батерија Полнач, Додаток Колекции На Салон; Бизнис Патување; Компанија; Хотел; Канцеларија Соба,

DEN 1312.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тоа што е мал во големина, полесно да се носат кога сте надвор.Кратки-коло заштита значи автоматска заштита за да се избегне краток спој.Overvoltage заштита за да се спречи батеријата на полнење и празнење напон од тоа да биде премногу висок.Прекуструјна заштита за да се спречи прекумерна работа струја од батерија.Тоа може да се наплаќаат разни видови на литиум батерии.Одговара за овие прилики : Салон; Бизнис Патување; Компанија; Хотел; Канцелариски Простор; Ресторан; Изнајмување на Куќа; Поднесување Куќа; Семејството; Куќи Бои : Црна Материјали : Тешко Пластични Производ Облик : Квадратен Облик Целосно Нето Тежина : 450(G) Производ Должина : 108(MM) Производ Ширина : 39(MM) Производ Висина/Дебелина : 30(MM) Излез : 4.2 V Влез : DC 5 V 2 A Дали ви треба кабел за податоци за : Да Пакет Листата : 10 парчиња Домаќинство Полначи информации за Батеријата Описи : Тоа што е мал во големина, полесно да се носат кога сте надвор.Кратки-коло заштита значи автоматска заштита за да се избегне краток спој.Overvoltage заштита за да се спречи батеријата на полнење и празнење напон од тоа да биде премногу висок.Прекуструјна заштита за да се спречи прекумерна работа струја од батерија.Тоа може да се наплаќаат разни видови на литиум батерии.Содржаен дизајн, исклучителна појава.Направени од високо квалитетни материјали.Влезен приклучок, светот USB приклучокот.USB полнење е повеќе удобен и брз.Производот светла црвена кога полнење, зелени кога не го полните или целосно наполнет.

Особините