.

Златна Ѕвезда AJU48CF2O Џамбо Бесконечност Пресврт Прашина Четка Главата (Пакување од 6)

Златна Ѕвезда AJU48CF2O Џамбо Бесконечност Пресврт Прашина Четка Главата (Пакување од 6)

DEN 3031.44

Износот
Во форма достапна за нарачката

Бесконечност пресврт предиво нема да кавгата или разрешат.Пред-третирана со супериорен прашина собирање соединение за подобрување на прашина pick-up.Силна синтетички поддршка трае преку четка живот.Launderable.Памук Конец.Џамбо Бесконечност Пресврт Прашина Четка Главата е Стандард на Индустријата.

Особините