.

Western Digital 2TB МД Сина Мобилни Хард Диск HDD - 5400 RPM, SATA 6 Gb/s, 128 MB Кеш, 2.5 - WD20SPZX

Western Digital 2TB МД Сина Мобилни Хард Диск HDD - 5400 RPM, SATA 6 Gb/s, 128 MB Кеш, 2.5 - WD20SPZX

DEN 484.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сигурен секојдневниот computing.МД квалитет и сигурност.Компатибилен - Нашата најнова генерација на 7 mm 2,5-инчен мобилни дискови е дизајниран за тенок и лесен мобилни апликации, и е исто така компатибилна со повеќето стандардни 9.5 mm заливи (SPZX, LPCX, и LPVX модели само).Бесплатни Acronis True Image МД Издание клонирање софтвер.МД F. I. T. Лабораторија сертифициран за работа со широк спектар на високо-перформанси PC конфигурации.Капацитет : 2 TB | Шема Име : Хард Диск.

Особините