.

HomeTop Премиум Класичен Гума Топла Вода во Шише, за Голема Болка, Топла и Ладна Терапија (2 Литри, Црвена)

HomeTop Премиум Класичен Гума Топла Вода во Шише, за Голема Болка, Топла и Ладна Терапија (2 Литри, Црвена)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ОДЛИЧНО ЗА БОЛКА, ТОПЛИ и ЛАДНИ ТЕРАПИЈА - Топла вода во шише може да се користи само како лек за мускулите, болки и спортски повреди.Во дополнение на традиционалните топла терапија, тоа исто така може да се удвои до како ладна облога за деца со треска или да се намали отокот за ситни повреди.КОНТИНУИРАНО ТОПЛО - Тој е направен од гума.Го задржува топлина за екстра долго време.Ребрести надворешната површина помага во одржување на течни температура.БЕЗБЕДНО и СЛАТКО - Ова топла вода во шише е произведен да B. S. 1970 година : 2012 за да се обезбеди максимална безбедност.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИЗБОР - совршен Роденден или Одмор подарок за пријателите и семејството, идеален за одржување сте пријатно во текот на ноќта или брзо болка.КЛАСИЧЕН ТОПЛА ВОДА во ШИШЕ не само што го загрева телото, но се загрева на вашиот 'срце' во зиморничав зима.Место под вашиот кревет поклопец за да го бркаат далеку зиморничав ноќ воздух, или да ја користите како топлина пак под вашите алишта да се ослободат назад во мускулите, ќе доживее добра утеха на топлина торба за уште повеќе.

Особините