.

SidiOutil 4 Пакет T45 Lumiled Светилки 40W Гроздобер Сијалица, Dimmable Блескаво Сијалица 110V E26 за Ресторан Home Office Светлина Тела Декоративни Топла Светлина

SidiOutil 4 Пакет T45 Lumiled Светилки 40W Гроздобер Сијалица, Dimmable Блескаво Сијалица 110V E26 за Ресторан Home Office

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

✅ ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ : Sidi Outil Lumiled Сијалица направени од високо-квалитетен материјал : Висок квалитет на јаглерод жица и чисто стакло.Добар дисипација на топлина и долг живот, може да достигне повеќе од 2500 часови. ✅ DIMMABLE : Sidi Outil dimmable Lumiled светилки се компатибилни со повеќе нежните со подобрена техника : Lutron : DVCL-153 P-ПОТ, DVWCL-153 PH-ПОТ, MACL-153 M-ПОТ, AYCL-153 P-ПОТ, TGCL-153 PH-WH; Leviton : 6674-P0 W, 6672-1 LW, IPL06-10 Z, TSL06-1 LW, DSL06-1 LZ.Создавање светла и енергична атмосфера. ✅ ГРОЗДОБЕР СТИЛ : Sidi Outil T45 гроздобер светилки инспириран од стилот на Томас Lumiled светилки, во облик на стакло е точно како традиционална, Lumiled брадавица форма и одговара на редовни светлина фитинзи со добра застапеност на бои.Овој антички стил создава уникатен ретро атмосфера, во секоја соба. ✅ ШИРОКА УПОТРЕБА : Sidi Outil E26 Блескаво Сијалица функција стандардна големина база која се прилагодени за повеќето осветлување апликации.Тоа дава исклучи целосна 360 сјај, идеален за берба и панк оркестарот во потрага по спалната соба, кујна, кафе бар и вашиот остров.uitable за Осветлување Метал Светилка Guard Pendant String Светла и Гроздобер Светилка Држачи, Индустриски Жица од Железо Птичји Кафез pendant осветлување, ѕид sconces. ✅ ДОЛГ ЖИВОТ : Sidi Outil Блескаво Сијалица изграден со јаглерод fil ament tassel, направи светлина downy и не блескавите.Креирање на енергична атмосфера.Таа е исполнета со вакуум инертен гас и има живот до 2500 часови.Опис на производот : Sidi Outil еко-пријателски антички Lumiled сијалица, направена со ултра-тенок кристално јасна чаша со висока transmittance, меркур-бесплатно, без УВ.Тие се погодни за користење во затворен или отворен затворен тела.Sidi Outil гроздобер сијалица е изграден со атрактивна верверица кафез со вжарено дизајн, зачувување на стилот на традиционалните Lumiled светилки.Сигурно ќе додадете карактер до секоја соба!Спецификација : Апликации : Дневна соба, студија, кујна, трпезарија, спална соба, кафе бар и панк оркестарот итн.База Тип : E26 Wattage : 40 W Тип на Сијалица : Блескаво Сијалица Напон : 110-130 V Прозрачна : 400-450 Лумен Тежина : 230g Пакување Големина : 13*11*11cm Пакет содржина : 4 X T45 Блескаво Сијалица Ако имате проблеми пред и по нарачка, не двоумете се да ги споделите со нас, ние сме секогаш во вашата услуга.

Особините