.

Увеселителен парк Дома Мебел Акцент Slat Полица Природни и Gunmetal Клупата

Увеселителен парк Дома Мебел Акцент Slat Полица Природни и Gunmetal Клупата

DEN 5985.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сет вклучува : 1 (Еден) акцент клупата.Крај : Природни.Производ материјали : Цврсти манго и метал.Целокупната акцент клупа димензии : 17"H x 42.5"W x 15.25"Г. Собранието е потребно.Погледнете на ова, акцентот клупата да се обезбеди индустриски елемент во вашиот дом.Овој дел може да се пофали проширена за седење со природни дрво заврши.На gunmetal рамка поддржува клупата при додавање на естетска привлечност.Подолу, ќе најдете отворена полица во штица стил на дизајн.Користите за да ги зачувувате вашите омилени обувки или оставете го отворен за грациозен се чувствуваат.

Особините