.

Wahl Аква Сечилото Батерија Влажни/Сува Литиум Јонска Делукс Средување на Полнење со 3 Меѓусебно Глави за Детали, & Чешлање Бради, Mustaches, Слама, Уво, Нос, & Тело – Модел 98

Wahl Аква Сечилото Батерија Влажни/Сува Литиум Јонска Делукс Средување на Полнење со 3 Меѓусебно Глави за Детали, & Чешлање

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Разноврсна Влажни / Сува Употреба – Перат showerproof дизајн со нашиот патентиран ниско ниво на бучава екстремна прецизност само-острат ножеви обезбеди ултра-затворете супериорен сечење искуство за сите коса нашата долготрајна батерија го прави овој тример совршен избор за патување, за домашна употреба, или службени патувања.Брендот се Користат од страна на Професионалци - Wahl clippers и trimmers се користат од страна на професионалци во салонот во Кој самостојно се острат прецизност ножеви на нашиот патентиран ниско ниво на бучава екстремна прецизност само-острат прецизност ножеви обезбеди ултра-затворете супериорен сечење искуство за сите коса Вграден LED статус на наполнетост на светлина им овозможува да знаете кога вашиот тример е целосно наполнета.Dual напон овозможува оваа cordless тример да се користат било каде, дали во земјата со 110v или на меѓународно ниво со 220v; нашата долготрајна батерија го прави овој тример совршен избор за патување, за домашна употреба, или службени патувања.Wahl clippers и trimmers се користат од страна на професионалци во салонот Прави големи лични подароци за луѓето во вашиот живот!Татковци, сопрузи, и партнери ќе љубов оваа топ-номинална прецизни грижа за себе тример за секоја прилика.Производ во пакување не може да биде ист како фото поради континуирани подобрувања на производот.Answer : ___________________________ Note : Ние ја тестираме и нашата trimmers за своите перформанси пред пакување со хигиенски влакна.Ние го прават нашите најдобри за чистење на производот да се отстрани било тестирање честички, но тоа е можно неколку може да остане.Тие не се на косата и може да биде едноставно ги избриша off.На Wahl Литиум Јонска Аква Сечилото Делукс Влажни/Сува Тример е Сите-Во-Едно тример, хлапак, detailer, и groomer.Оваа тример има перат туш-доказ дизајн за максимална удобност и лесно да се исчисти.Оваа тример ќе работат најдобро за бради, mustaches, слама, ушите, носот, и телото чешлање.Оваа 19 парче комплет доаѓа со 3 меѓусебно глави : Екстремна Прецизност Т-Нож, ротари носот/уво ножици, главата, & детаљ тример главата.Комплет, исто така, вклучува 8 прилог чувари, 10-позиција прилагодливи брада стража која им овозможува за средување на должини од 1/16" да 1/2", и полнач.

Особините