.

10Pcs Нокти Датотеки За Природни Nails100/180 Ронки Двојно Двострано Сунѓерот Полирање на Ноктите Лента Нокти Датотека Помине Полирач Професионален Маникир Алатки за Пол?

10Pcs Нокти Датотеки За Природни Nails100/180 Ронки Двојно Двострано Сунѓерот Полирање на Ноктите Лента Нокти Датотека

DEN 175.92

Износот
Во форма достапна за нарачката

Остварување на вашите нокти повеќе физички и убава.Исто така погоден за домашни Миленичиња Чешлање!.Преносни и добро за DIY и салон употреба; Светло и лесно да се носат. 180/100 ронки од 2 страни.Секој датотеки големини : 17.8x2.8x1.2cm/ 7.09x1.1x0.47 инчи; Пакет се вклучени : 10pcs; Боја : случајни боја; Материјал : сунѓерот, ЕВА, PS ;.Се применува за двете природни или лажни ноктите да молзењето нерамна cuticle на вашите нокти, пред да аплицираат за користење на лак или ноктите третмани.Корисна помине уметност алатка за да се молзењето нерамна помине површината пред УВ гел и акрил апликација.Секој датотеки големини : 17.8x2.8x1.2cm/ 7.09x1.1x0.47 инчи;Пакет се вклучени : 10pcs; 180/100 ронки од 2 страни.Боја : случајни боја;Материјал : Сунѓерот, ЕВА, PS ;Нокти датотеки собата е совршен трајни ронки на секоја страна !нокти датотеки за помине уметност, работи одлично на природни нокти, нокти, ноктите, на доградба на акрилни нокти и лажни ноктите.Најдобрите елементи за нокти љубители;.

Особините