.

LeeZAKA Ротирачки Utensil Носителот Дома Материјали Ѕид Виси Кука Шпатула Прибор за Складирање Стигнале Багажник,Црна Едноставна,3.943.943.27 инчен

LeeZAKA Ротирачки Utensil Носителот Дома Материјали Ѕид Виси Кука Шпатула Прибор за Складирање Стигнале Багажник,Црна Едноставна,3.943.943.27

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакет : 1 компјутер.Материјал : Пластика.Производ Големина : Должина, ширина и висина се во врска 3.94*3.94*3.27 инч, грешка е за 0.39 инч.Можете да ги користите со доверба, no други потребни алатки.Можете да висат било работите што ги сакате на овој складирање кука.Не само што може да им помага на слободен простор на некои, но исто така ви донесе уредни и чисти кујна.Опис на производот:Производ материјал : Plastic Size : Единица Мерка(Инчи) : 5.91*3.62*3.86 инчен : Должина, ширина и висина се во врска 5.91*3.62*3.86 инч, грешка е за 0.39 инч.3.94*3.94*3.27 инчен : Должина, ширина и висина се во врска 3.94*3.94*3.27 инч, грешка е за 0.39 инч.Боја : Сина, Жолта Складирање/Бела Складирање/Црна Складирање/Жолта Едноставен/Бела Едноставен/Црна Едноставна.

Особините