.

MCARCAR КОМПЛЕТ G30 G31 Огледало Корица вклопува BMW 5 Серијата G30 G31 2017-2019 Замена на Карбонски Влакна 520i 530i 540i M550i Rearview Страна Rearview Огледало Капи Автомобил Надворешноста Над?

MCARCAR КОМПЛЕТ G30 G31 Огледало Корица вклопува BMW 5 Серијата G30 G31 2017-2019 Замена на Карбонски Влакна 520i 530i

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

*Добар Fitment : Оваа група на ретровизор капи е добро одговара за BMW 5 Серијата G30 G38 G31 520i 530i 540i M550i 2017 2018 2019, само за левата рака возачот. *Лесен за Инсталација : Замена стил.Се движат надвор вашата оригинална огледало покритие и да ја инсталирате оваа капи со бесплатна инсталација алатка. *Премиум Материјалот : на Врвот рангирани 3 K вистински карбонски влакна со напредна технологија и елаборирање на изработка. *Извонредни Перформанси : Подобрување на визуелното влијание, се создаде нов иконите се погледне и да го поставите вашиот автомобил за разлика од слични модели на улица. *Превозот : Нормално трае 7-15 дена се доставуваат еднаш се испраќаат надвор.Ве молиме имајте пациентот и оставете 1-2 екстра дена ако ред е ставен во текот на викендот.

Особините