.

Витези Темплари Eyeglass Почиста & Микрофибер Крпа За Чистење (Витези Темплари)

Витези Темплари Eyeglass Почиста & Микрофибер Крпа За Чистење (Витези Темплари)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ МАТЕРИЈАЛ : за Да се осигура ќе го добиете најдобриот квалитет, Обичај Eyeglass Почиста & Микрофибер Крпа за Чистење е направен од премии од 70% микрофибер полиестер и 30% polyamide ткаенина.ГОЛЕМИНА : Eyeglass Почиста & Микрофибер Крпа за Чистење мерки 6" x 6".На платно е доволно мала да се вклопи во вашата чанта, мала рака-носи торба, ранец, камера случај, или дури и џеб.Можете да чувате еден со вас цело време, и да ја задржите оние наочари и екранот на вашиот телефони и таблети дупка со-слободни.БЕСПРЕКОРНА ГРАФИКА : Eyeglass Почиста & Микрофибер Крпа за Чистење карактеристики одличен дизајн.СОВРШЕН ДОДАТОК : Нема ништо повеќе досадни од отпечатоци од прсти и smudges на вашите очила, телефон или таблет.Држете се чисти и јасни со нашите мека Микрофибер Крпа за Чистење.Нека секој го знае вашиот стил.СОВРШЕН за ДЕЛИКАТНА ПОВРШИНИ : Ова мека Микрофибер Крпа за Чистење е одличен избор за да ги избрише мали електронски екрани, очила, камерата леќи, паметни телефони, таблети и LCD екрани.Боја : Витези Темплари.

Особините