.

Rolanstar Чевли Клупата, Здрав 3-Ниво Чевли Рек Клупата Пакет Скала Полица со Фиока

Rolanstar Чевли Клупата, Здрав 3-Ниво Чевли Рек Клупата Пакет Скала Полица со Фиока

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Димензија : 28.7"L x 11,8"W x 17.7"H 】 Со мали димензии може да се сместат до 6-8 пара чевли.Единствена стабилна метална рамка структура овозможува држи до 198lb на врвот.Компактен уште функционални, Трајни и лесни да се грижи за, тоа би можело да се направи вашата соба да изгледа убаво и уредно. 【Рустикален Стил и Гроздобер Дизајн】Овој чевли клупата совршено ги комбинира топло дрво тонови браун површина со селски масло бранеа рамка.Четки за рамката се сите рака-насликани, па секој производ има уникатна текстура.Таа е уникатна, но не алтернатива, и добро се вклопува во вашиот дом оркестарот. 【Безбеден и Сигурен Суровини】 На суровини и материјали кои се користат од страна на Rolanstar ги исполнуваат ЕПА TSCA Наслов VI и Хидрати Сертификација.Ви нуди безбедна и здрава животна средина. 【Совршено се Вклопува во Вашата Соба】Место во дневната соба и да се пополни на полицата со око-фаќање на knick-knacks, и тоа ќе стане атрактивна централен за вашиот дом.Место тоа во студијата или канцеларија за да се задржи вашите книги и документи.Место тоа на балкон за да ги прикажете вашите растенија и fishbowls под сонцето додека создавање на убава амбиент и одржување на вашиот дом организирани. 【Постави во 10 минути】Следете ги инструкциите и ги заостри завртки во место, собранието accomplete.Ние обезбедуваме L облик ален клуч за собрание. 4 прилагодливи нозе се наменети за лесен израмнување на нерамна подови и заштита на подови од тоа да биде изгребани.Доаѓа со 4 Агол Заштитници во пакет.Rolanstar Чевли Клупата, Здрав 3-Ниво Чевли Рек Клупата Пакет Скала Полица со Фиока.

Особините