.

Rifoda За Sentra Карбонски Влакна Стил Страна Огледало Покрие Декорација Компатибилен со Nissan Sentra 2020 2021 Рог тип Страна Rearview Огледало Покрие Скратува ABS Пластика Надворешн

Rifoda За Sentra Карбонски Влакна Стил Страна Огледало Покрие Декорација Компатибилен со Nissan Sentra 2020 2021 Рог тип

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Применливи Модели】 Одговара За Nissan Sentra 2020 2021 совршено,Според оригиналните автомобил модел дизајн. 【Производ Материјал】Тоа е изработен од ABS материјал, еден сет на две парчиња за едно возило, со селотејп во прилог. 【Производ Функција】Овој производ може ефикасно спречување на нула.Тоа е многу практична и додава чувство на луксуз и елеганција на вашиот автомобил. 【Чекорите за инсталација】Чиста инсталација позиција прво, откине двострано лепило филм на грбот, и притиснете го во соодветната позиција за да се направи таа фирма. 【Обезбедување на квалитет】за осигурување на Квалитет за 6 месеци,Ако има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас за да ви помогнат да се реши тоа.Одговара За Nissan Sentra 2020 2021 совршено,Според оригиналните автомобил модел дизајн.Инсталација Совети : Кога температурата е под 15 целзиусови степени или 60 степени Целзиусови, тоа е препорачливо да се загрее лента со топол воздух пиштол прво.Ги исчистите површината да биде вметнат пред инсталацијата, и притиснете правилно по pasting.Ве молиме внимателно проверете дали вашето возило е погоден за овој производ пред да купите.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние обезбеди најдобра услуга.

Особините