.

Електрични Бебе Нокти Датотека Тример Нокти Комплет Clippers со 10 Мелење Глави за Младата Деца Деца Жените Прсти Ноктите Грижа Трим полски Чешлање (t2)

Електрични Бебе Нокти Датотека Тример Нокти Комплет Clippers со 10 Мелење Глави за Младата Деца Деца Жените Прсти Ноктите

DEN 590.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Опис : ПОМИНЕ СЕЧЕЊЕ прават ЛЕСНО : Дизајнирани за да БЕЗБЕДНО и БРЗО да ги намали и полски малку пети и ноктите за двете БЕБИЊА и ВОЗРАСНИ.Тоа е супер меки и НЕМА да го ОШТЕТИ кутикулите и заноктиците.ШЕПОТ ТИВОК & LED ОСВЕТЛЕН : Напојува со моќен но ШЕПОТ ТИВОК мотор.Со LED светло во насока на ноктите, можете да го намали вашето бебе е нокти дури и додека тие се спие!Спецификации : 【Операција инструкции】 Пред Употреба : Нежно клип ноктите на соодветна должина. 1.Инсталирање на 2 АА батерија, затворете го поклопецот.(не вклучуваат) 2.Изберете ја соодветната мелење главата во зависност од возраста.Поврзете на мелење главата и интерфејс. 3.Притисни на копчето за да се ротација и брзина што треба. 4.Нежно намали ноктите до посакуваната должина е постигнат.Пакет се Вклучени : 1*Бебе помине полирач во собата.

Особините