.

Quafwia 2 парчиња Алуминиумска cam заклучување фитинзи (3Дел ДП) cam ритам црево фитинг camlock фитинзи Прашина Plug camlock вклучите (3)

Quafwia 2 парчиња Алуминиумска cam заклучување фитинзи (3Дел ДП) cam ритам црево фитинг camlock фитинзи Прашина Plug camlock

DEN 771.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Предмет : Алуминиум cam заклучување фитинг 3 инчен дел ДП.Пакетот вклучува : 2 buc на Стипса 3 инчен camlock фитинзи Дел ДП.Метод : Кастинг.Тело Материјал : Алуминиум Легура.Стандард : МИЛИ A-A-59326. Големини : имаме 1", 1-1/2", 2", 3", 4".Тип : ДП (Прашина Приклучок).Стандард : А-А-59326. Алуминиум Cam заклучување Фитинг Дел DPSizes : имаме 1", 1-1/2", 2", 3", 4"Тип : ДП (Прашина Приклучок)Стандард : А-А-59326.

Особините