.

Kool-Vue HY22ER Патникот Страна Огледало (Загреан/Hyundai Sonata)

Kool-Vue HY22ER Патникот Страна Огледало (Загреан/Hyundai Sonata)

DEN 824.88

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е ограничено време попуст.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики.Директна Замена Огледало Компатибилен со 2006-2010 Hyundai Sonata.Kool Vue HY22 ER Карактеристики : Paintable, Загрева, Моќ Стакло.Го заменува OE Број : 876200 A000 & Заменува Partslink Број : HY1321149. Висок квалитет, Директно Одговара OE Замена Огледало, со СЛОБОДНИ 1-година НЕОГРАНИЧЕН километражата гаранција за покривање на Kool Vue предмети купени преку АВТО ДЕЛОВИ ГИГАНТ Продавница.Ако сте во потрага за замена огледало со ОЕМ одговара, карактеристики и се погледне од Kool Vue огледала се совршен избор.На HY22 ER е директен OE-специфични замена огледало која има издржливи материјали.Kool Vue огледала потоа се стави низ ригорозни вибрации тест за да бидете сигурни дека тоа трае долго патот напред.

Особините