.

ValuDiamond V-856/018SC Економската Линија на Дијамант Burs, за еднократна Употреба/Мулти-Употреба, Еден Ниска Цена за Сите Облици и Жито, Круг Крајот Коси (850/010, 856/012, 850/012, S855/014, 85

ValuDiamond V-856/018SC Економската Линија на Дијамант Burs, за еднократна Употреба/Мулти-Употреба, Еден Ниска Цена за

DEN 223.44

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакет Димензии : 2.794 cms (L) x 4.826 cms (W) x 0.508 cms (H).Тип На Производ : Професионална Здравствена Заштита.Пакет Количина : 1. Пакет Тежина : 0.022 lbs.Опис на производот Оваа економската линија на дијамант burs се многу висок квалитет и доаѓаат во пакети од 10 burs.Valu Diamond burs се дизајнирани за сингл и повеќекратна употреба; нивните едно парче од не ' рѓосувачки челик shanks подлежат на посебен термички третман за да се обезбеди цврстина, сила и прецизност.Постојат повеќе од 200 форми и жито се достапни, кои сите се продава за истиот ниска цена.Контакт Информации За Производителот 800-996-0686.

Особините