.

GIFED Женска Класичен Рецка Lapel Памук Мешавина Грашок Грб Зима Еден Гради Копчето Фронт со Појас Средината Долго Ровот Overcoat

GIFED Женска Класичен Рецка Lapel Памук Мешавина Грашок Грб Зима Еден Гради Копчето Фронт со Појас Средината Долго Ровот

DEN 1199.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Значи, ако имате било какви проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил ПОБРЗО и ние ќе ви понуди задоволително решение!.????【 Известување】- Нашата големина на табелата е различна од големина на табелата.57" Ракав : 60cm/23.Големина : S НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Биста : 90cm/35.Ако не сте сигурни големината, ве молиме испратете порака до нас.Жените секојдневен Есенска и Зимска облека, покажува повик спортски стил, ние треба со долги ракави блузи, кошула, качулка, pullover, џемпери, sweatshirt, палто, јакна, панталони, и др.Памук, полиестер.16" Рамо : 40cm/15.Тоа беше убав подарок за сите, пар со фармерки или блузи одлична за Божиќ носат во улица, на работа, на одмор или патување и сл.Можете да ја видите големината детали на сликата за споредба, пред да ги купите.Ако не сте задоволни со предмети, може да побарате за некоја замена или рефундирање во рок од 30 дена од денот на приемот.ви благодариме.Можете да натпревар ќе го она што го сакате!.01" Рамо : 38cm/14.Ве молиме проверете ја Големината на Табелата пред цел.58" Рамо : 39cm/15.Оваа Блузи комбинира удобно ткаенини и стилски дизајн секојдневен лабава одговара.Тоа е најголем тренд во празник облека, Уникатен и деликатна, Празнична облека подобрување на силна празник атмосфера за Божиќ, и тоа е совршен избор за Божиќ.Купи за себе или за подарок за мајка, ќерка, сопруга, тетка, другарка, девојка, сестра ми да ја покаже својата длабока љубов за неа. ❤【Тренд божиќ Облека】 : Божиќ Жените повик за есен и зима Блузи, нуди уникатен стил и sopistication дизајн за вистински луксузен изглед во оваа празнична сезона.14 и делови" Ракав : 64cm/25.75" Ракав : 63cm/24. ★★★Нормално време на испорака : 7-15 Дена ????????Забрза Товарни : 3-5 Дена.Мода, Секојдневен, елегантен, единствена, дама стил, го прави да се Топли, убави и модерни во текот на целиот ден!Можете да одговара на облека што го сакате!.31" Рамо : 42cm/16.01" Големина : XXL НАС : 14 велика БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 106cm/41.✿✿【Се ослободи од досадна зима】 На ретро модели се заменети со брилијантни бои, да се ослободиме од монотона црна и сива, што ќе ви овозможи да блесне во зима.

Особините