.

BlueFinger Игри Тастатура и Глушец,USB Кабелска позадинско осветлување Игри Глувчето и Тастатурата Комбо,Писма Сјај, 3 Боја Попуштат позадинско осветлување,Осветлување ?

BlueFinger Игри Тастатура и Глушец,USB Кабелска позадинско осветлување Игри Глувчето и Тастатурата Комбо,Писма Сјај, 3

DEN 863.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Игри Тастатура】 Сите keycaps има backlighting функција; Писма никогаш нема да исчезнат; 19 не-конфликт копчиња ви овозможува да притиснете или да одржи повеќе копчиња истовремено;10 Мултимедијални копчиња направи тоа брзо да пристапите до јачината на звукот калкулатор сл; Ергономски дизајниран keycap, тастатура со 2 прилагодливи задните feets и 2 не се лизга гумени влошки, обезбедува удобно внесување искуство. 【3 Боја Попуштат позадинско осветлување Режим】 FN+SL : 3 промена на бојата; Fn+PS : 3 боја авто-дишење на владата; Fn+PB : Солидна боја авто-дишење на владата.Fn+Нагоре : го Прилагодите осветлувањето на екранот плус; Fn+Dn : Прилагоди ја светлината намалување.Попуштат позадинско осветлување ефект дава уникатно визуелно доживување и кул играта атмосфера. 【USB Кабелска Игри Глувчето】 Ергономски дизајниран за изградба,6 Копчиња, Направени на квалитетна ABS пластика, Комфорни и издржливи ; 4 Различни LED светлото за дишење се промени автоматски; 4 Нивоа DPI Прилагодливи : 800/1200/1600/2000; Напред копчето + DPI копче може да се претвори за вклучување/исклучување на глувчето осветлување. 【Исклучителна Mouse Pad】 На mouse pad големина : 11.8 x 9.8 инчен, обезбеди голем простор за глувчето се движи, направени со супериорен материјал, мазна исклучителна крпа на површината обезбеди удобен лента за околу остатокот поддршка, гума на дното обезбедува mouse pad не се лизга. 【Игра и да Работат】Работа на КОМПЈУТЕР,Компјутер,Лаптоп,PS4,Xbox Еден.Компатибилен со Windows XP/ VISTA/ Win 7/ Win 8/ Win 10/ Mac OS / PS4 / Xbox Еден / Linux систем.USB поврзување, Plug & Play, Без возачот треба.

Особините