.

mgsOL СТП Кожа Висина Прилагодливи Ротирачки Цртање Работа Круг Возен Столче СПА Салон Столче Стол со Тркала Применливи Места: Салон за Убавина, Бербер, Дом, бар, кафу?

mgsOL СТП Кожа Висина Прилагодливи Ротирачки Цртање Работа Круг Возен Столче СПА Салон Столче Стол со Тркала Применливи

DEN 400.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дијамант casters : Надгради dual-имајќи casters со дијаманти, силна и мазна, plug-in за инсталација, лесно и брзо не entangle на косата.СТП столче површината : се направени од оган-доказ, анти-нож СТП материјал, со редовна изработка и уредни жици, и тоа е лесно да се чисти и без вода.Задебелена шасија : метал материјал, површината позлата третман, убава и практична.Прилагодлива рачка : висина може да се прилагоди нагоре и надолу со кревање на столовите, пластични материјали, добра рака чувство.Поедноставен собранието - Само 3 чекори за да имаат работа.Многу лесно да се соберат.Само да потрае 1 минута да се стави сите делови заедно.Добредојдовте на нашата продавница!Постојат многу стилови во нашата продавница, можете да ги пребарувате во продавница.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.Детали : Детали за Производот : Име : Кревање stool Quality : кожа + steel Color : сина,Кафена, green Applicable сценарија : бербер, салон за убавина, рецепционер, итн.Answer : ___________________________ Note : 1. Сите наши производи се вистинска производи.Некои боја разлики може да бидат присутни поради неконтролирано фактори, како што се лошо осветлување и компјутерските дисплеи, мобилни screens2. Производ големина е рачно да се вреднуваат, ве молиме овозможи 1-3cm грешка.

Особините