.

Fansipro Кадифен Трајни Дома Батерија Полнач, Додаток Колекции На Салон; Бизнис Патување; Компанија; Хотел; Канцеларија Соба, Ресторан, 114x68x29(MM), Бела боја, 1 Парче Домаќи?

Fansipro Кадифен Трајни Дома Батерија Полнач, Додаток Колекции На Салон; Бизнис Патување; Компанија; Хотел; Канцеларија

DEN 403.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Поддршка на батеријата мешани полнење.Содржаен дизајн, исклучителна појава.Overvoltage заштита за да се спречи батеријата на полнење и празнење напон од тоа да биде премногу висок.Лесен и компактен, лесен за носење.Течност-кристали е повеќе интуитивен.Одговара за овие прилики : Салон; Бизнис Патување; Компанија; Хотел; Канцелариски Простор; Ресторан; Изнајмување на Куќа; Поднесување Куќа; Семејството; Куќи Бои : Бела Материјали : Тешко Пластични Производ Облик : Неправилен Облик Целосно Нето Тежина : 100(G) Производ Должина : 114(MM) Производ Ширина : 68(MM) Производ Висина/Дебелина : 29(MM) Излез : 1.2 V DC 2000m A Влез : 100-240 V AC 50-60 HZ Достапни батерија тип : 5号电池或7号电池 Дали ви треба кабел за податоци : Yes Пакет Листа : 1 парче Домаќинство Батерија Полнач Описи : Поддршка на батеријата мешани полнење.Содржаен дизајн, исклучителна појава.Overvoltage заштита за да се спречи батеријата на полнење и празнење напон од тоа да биде премногу висок.Лесен и компактен, лесен за носење.Течност-кристали е повеќе интуитивен.Четири-канал полнење е поудобно.Брзо полнење заштедува време.Тоа е едноставно во професионален дизајн, компатибилен со батерија 1.2 V батерии на новите пазарот.Repairable отпадот на батеријата.Таа автоматски се претвора во trickle кога е полна.

Особините