.

22mm Крстот Monolever Switch Пролет се Врати Џојстик Switch 4 Позиција Еден 6/4/2A(HKL-D24)

22mm Крстот Monolever Switch Пролет се Врати Џојстик Switch 4 Позиција Еден 6/4/2A(HKL-D24)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Долг животен век, механички живот до 50.000 пати, електрични живот до 50.000 пати.Овој еден џојстик прекинувачот е широко се користи во индустриска контрола.Тоа можат да го контролираат магнетни почеток, контактори, релеи и други кола.На пролет се врати прекинувачот е лесно да инсталирате и да работат.Едноставни за ракување, флексибилно управување и долг животен век.

Особините