.

BXZYYL Обраснат на лице-Чистење со Четка,USB Rechargeble Електрични Силикони Лице Scrubber, Водоотпорен Лицето Massager, Чисти лицето Четка Загрева Масажа (Боја : Црна)

BXZYYL Обраснат на лице-Чистење со Четка,USB Rechargeble Електрични Силикони Лице Scrubber, Водоотпорен Лицето Massager,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

(2 Боја Led Светло Терапија Лицето Massager) зелено светло Смирува и балансира тонот на кожата, ова може да им помогне на дефект и да се спречи нерамномерна меланин (пигмент) во производството.Одличен третман кој со смирувачки на кожата и стимулирање на лимфниот систем за одводнување. (Safe Меки и Удобни) во минута се насочени преку лицето четка меки силиконски контакт-точки за длабоко уште нежно чистење, unclogging порите на 99.5% на нечистотија, масло плус шминка остатоци. (38 °C Постојана Температура за Нега на Кожата да се Промовира Исхрана Апсорпција) лицето четка за контрола на Температурата блиску до човечкото тело температура, ефикасно да се помогне отвори порите, помош кожа на лицето на метаболизмот, 38 °C топла облога, веднаш придавам влогови на кожата, го стимулира ткиво способност, брзо да се воведе, подобрување на апсорпција на ефикасноста на хранливи состојки во суштината.Висока фреквенција микро-вибрации е прилагодлив во 9 нивоа, мртви агли во Т-зоната не се пропушти, 12000 пати во минута на sonic вибрации, порите, маснотии, нечистотија и ѓубре се мијат надвор.ви посакувам среќен живот!ако имате било какви прашања,молам контактирајте ме преку е-маил.Јас ќе одговори во рок од 24 часа.Номинална напон : 3.7 VRated моќ : 3.5 WSingle производ Дијаметар : 60mm, висина : 78mm Weight : 0.4 kg Precautions за Use Allergic луѓе,луѓе со траума на кожата,егзема, оток или заболување на кожата не треба да use Charging време : До 4 hours Working време (максимално) : Еден week Please не продолжи да се користи во исто place Do не се користат за eyelids и околу eyes When користење на извоз функција, се Препорачува да се менува, при брзина од 2cm во секунда.Ако се чувствувате прегрее, ве молиме да го забрза лизгачки малку.Автоматски се работи за 15 минути, интелигентни меморија function Low батеријата прашува : моќта чува иконата трепка, Треба да биде наплатено во time Material : Силика гел.

Особините