.

(10000 компјутери) 3/8, Заб за Заклучување Подлошки, Надворешни Заб за Миење, Челик, Цинк Позлатен

(10000 компјутери) 3/8, Заб за Заклучување Подлошки, Надворешни Заб за Миење, Челик, Цинк Позлатен

DEN 1622.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Забот подлошки се направени со мали остри и искривени заби, која кога ќе се компресирани, спречите олабавување.Ефективен како за заклучување кога се користи за миење и со мека подлога, како што се алуминиум или пластика.Во електрични апликации, забите се создаде основа површината за да се подобри врската.Дијаметар (Номинална) : 3/8"Производ Класа : Washers Order : Код Washers Category : Заб Заклучување Washers System на Мерење : НИ Units Brand : Aspen сврзувачки елементи®Форма и Дизајн : Надворешни Заб Washer Material : Steel Coating : Цинк Plated Coating Боја : Јасно.

Особините