.

XIANYUNDIAN ABS Камера Tripod Планината Адаптер со 1/4 Инчи Дупка за Завртка DJI OSMO Акција Спортски Камера Додатоци Камера Tripods (Боја : Tripod Адаптер)

XIANYUNDIAN ABS Камера Tripod Планината Адаптер со 1/4 Инчи Дупка за Завртка DJI OSMO Акција Спортски Камера Додатоци Камера

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ABS Камера Tripod Планината Адаптер Со 1/4 Инчи Завртка Дупка.Број на модел : За DJI OSMO Акција Спортски Камера Додатоци.Компатибилен Акција Камера Бренд : DJI.Материјал : ABS.ABS Камера Tripod Планината Адаптер Со 1/4 Инчи Завртка Дупка Број на Моделот : За DJI OSMO Акција Спортски Камера Accessories Compatible Акција Камера Бренд : DJIMaterial : ABSIf имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Задоволни сме да ви понудиме подобра услуга.

Особините