.

(5000pcs) 1/4 Заб Заклучување Подлошки Надворешни 18-8 Нерѓосувачки Челик Црна Оксид и Масло

(5000pcs) 1/4 Заб Заклучување Подлошки Надворешни 18-8 Нерѓосувачки Челик Црна Оксид и Масло

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Волумен Цена Крши Достапни.Контакт Aspen Сврзувачки Елементи. 1/4. Забот Подлошки - Надворешни. 18-8 Нерѓосувачки Челик ; Челик Црна Оксид ; ASME B18.21.1. 1/4 Надворешни Заб за Заклучување за Миење 18 8 Нерѓосувачки Челик Црна Оксид и Масло.

Особините