.

Depvko 13pcs Помине Вежба Битови, 3/32 Инчен Вежба Битови за Нокти, 10Pcs руската Cuticle Помине Вежба Малку Сет и 3Pcs Волфрам Карбид Електрични Вежба Малку Сет за Нокти, Маникир Efi

Depvko 13pcs Помине Вежба Битови, 3/32 Инчен Вежба Битови за Нокти, 10Pcs руската Cuticle Помине Вежба Малку Сет и 3Pcs

DEN 311.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

СИТЕ-ВО-ЕДНО ПОСТАВЕНО : ноктите вежба битови за на доградба на акрилни нокти Доаѓаат со 1pc четка малку, 2 парчиња керамика конус битови, 1pc топка во облик малку, 1pc на силиконски малку, 1pc пламен малку, 1pc микро топката, 1pc Безбедност малку, 2 парчиња Игла Битови, 3 еез волфрам карбид битови.Одговараат и за почетници и професионалци.ОДГОВАРААТ на СИТЕ ВАШИ ПОТРЕБИ : Тоа не е само корисна за дупчење, но исто така и за полирање.Можете лесно да го користите за чистење на кутикулите и акрил, рафинирање и обликување на ноктите рабовите, и отстранување на мртвата кожа.Гарантира дека можете да го добиете во вид на завршница во помине Уметност што сакате.РАЗНОВРСНА : Универзална 3/32-инчен помине вежба малку одговара на повеќето електрични или батерија маникир нокти датотека машини.Совршен за нокти салон, салон за убавина, спа или лични нокти педикир, DIY помине уметност дома.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Усвојување на највисоко прецизност стандарди дијамант со супериорна сила, острина, и издржливост.Можете да бидете сигурни дека вежба малку сет за нокти ќе трае долго време.ЛЕСНО ЗА ЧУВАЊЕ : Дојде со една Симпатична и прашина-доказ компактна кутија за да се осигура дека ќе биде во можност да го носат околу нив со вас каде и да одите.Тоа е исто така лесно да се види преку маска и личности од саканата мрежа.Зошто да го одберете овие нокти вежба битови?. 1. Може да се постигне на различни помине уметност функции со 13 различни парчиња. 2. Компатибилен со повеќето електрични помине вежби. 3. Доаѓа во соодветна кутија за пакување. 4. Погоден за отстранување на мртвата кожа на cuticle област и да се отстрани гел лак, како и. 5. Погоден за нокти како и педикир. 6. Со помош на супериорен во однос на изградбата, можете да бидете сигурни дека тие ќе траат подолго време.

Особините