.

Паркер 62PLSBH-4-pk20 Prestolok PLS Притисни-за-Поврзете Фитинг, Цевка на Цевка, Притисни-за-Поврзете Bulkhead, 1/4, 316L не ' Рѓосувачки Челик (Пакување од 20)

Паркер 62PLSBH-4-pk20 Prestolok PLS Притисни-за-Поврзете Фитинг, Цевка на Цевка, Притисни-за-Поврзете Bulkhead, 1/4, 316L

DEN 1647.84

Износот
Во форма достапна за нарачката

Нерѓосувачки челик 303 L collet.316 L не ' рѓосувачки челик тело.FM заптивки.316 L не ' рѓосувачки челик бекап за миење.Хемиски, корозија и абразија отпор.Паркер е Другари фитинзи согласува да ФДУ стандарди дозволи за постојан контакт со храна и други агресивни средини.Произведени од страна Паркер, направен во сад.

Особините