.

DIAOD рачно изработени Природни Дрвени стапчиња за јадење Здравствена состојба, Без Лак Восок Садови Dinnerware Суши Кинески Вратоврска Линија Свадба Подароци

DIAOD рачно изработени Природни Дрвени стапчиња за јадење Здравствена состојба, Без Лак Восок Садови Dinnerware Суши Кинески

DEN 1516.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направен од природно дрво, без боја восок.Природна заштита на животната средина, не се лизга, класичен стил на ниво.материјали, без деформација, здравје и заштита на животната средина.Потребните алатки за надворешна пикник во секојдневниот живот.Тоа е потешко отколку обичните бамбус стапчиња за јадење и не е лесно да се деформирани.Направен од природно дрво, без боја восок.Природна заштита на животната средина, не се лизга, класичен стил на ниво.материјали, без деформација, здравје и заштита на животната средина.Потребните алатки за надворешна пикник во секојдневниот живот.Тоа е потешко отколку обичните бамбус стапчиња за јадење и не е лесно да се deformed Specifications : Материјал : wood Size : 23.5 cm/ 9.25 инчи долго, 0.8 cm/ 0.31 инчен стапчиња за јадење глава, 0.5 cm/0.20 инчен стапчиња за јадење tip Color : Природно дрво боја, сложени texture Quantity : 5 pair Notes : Овој производ е рачно изработени од природни дрво, секоја текстура е различен, но, исто така, се одразува на посебноста на дневник.Избегне директна сончева светлина, така што нема да се предизвика производ напукнување и стареењето.Производи се рачно мери; не може да биде околу 1cm отстапување.

Особините