.

J. W. WincoНиво-ТОА 24N108LVP Серија MLPST 303 Нерѓосувачки Челик Навој Студ Тип на Израмнување на Планината, Метрички Големина, M24 x 3.0 Тема Големина, 108mm Thread Length, 9072 kg Максимален К

J. W. WincoНиво-ТОА 24N108LVP Серија MLPST 303 Нерѓосувачки Челик Навој Студ Тип на Израмнување на Планината, Метрички

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Појачани студ со топката крај се изработени од тврда бар.Џем орев е стандарден дел на собранието.Џем орев материјали и бои се исти како и соодветните израмнување на планината.Еластомер подлога е 3.2 мм дебел.MLPST израмнување месеци вртливата 10-15° до сите страни на centerline да се прилагоди на нерамни површини се користат за израмнување на машина алатки, електронски полици, клупи, и слично.Голем дијаметар подлога дизајн обезбедува цврста поддршка.Спојка орев не е препорачливо да се користи за инсталација.Користете го орев на прислушувани дупка од 1 - 1 1/2 пати навој дијаметар да се користи.За да се обезбеди соодветна израмнување на планината големина, поделба на машина тежина со бројот на месеци се потребни.Ова ќе се еднакви на килограми или оптоварување по планината.Максимално оптоварување рејтингот за израмнување месеци со еластомер подлога се врз основа на пресметка на 40% нарушување на еластомер подлога.Оваа insures соодветна примена на барањата при користење на понесе со не-пропадна еластомер подлога.

Особините